Tunel

Są lekkie, praktyczne i wyróżnia je ponadprzeciętna estetyka, dzięki której doskonale wpasują się we wnętrza w stylu glamour, ale nie tylko. Dekoracyjne firany na taśmie cechuje dodatkowo przemyślana konstrukcja górnej części, co sprawia, że mogą też służyć jako tekstylia okienne na tunelu. Dzięki wykonaniu z lekko transparentnej tkaniny nie ograniczają przepływu światła i nie zaciemniają pomieszczeń. Zapewniają jednak niezbędny poziom prywatności w trakcie dnia i chronią przed spojrzeniami przechodniów czy sąsiadów. Ponadto firany okienne są utrzymane w jasnej kolorystyce, więc wspaniale rozjaśnią salon, sypialnię, pokój dziecięcy bądź inne domowe pomieszczenie – zapraszamy do sprawdzenia szczegółów.

Stylowe firany na tunelu

Odpowiednio dobrane dodatki mogą pozytywnie wpłynąć na wystrój danego wnętrza, warto więc wybrać firany na tunelu przykuwające spojrzenia eleganckim charakterem i starannym wykonaniem. Dzięki firanom na tunelu podkreślisz również przewodni styl aranżacji. W naszej ofercie dostępne są bowiem wyroby na taśmie udekorowane wzornictwem w duchu glamour. Piękny wygląd nie obniża jednak ich funkcjonalności. Połączenie wszystkich tych cech sprawia, że prezentowane dodatki stanowią najlepszy wybór do każdego pomieszczenia — szczególnie salonu i sypialni, gdzie będą się świetnie komponować z zasłonami na taśmie lub tunelu.

Wartą uwagi zaletą, która wyróżnia firany okienne Chic Home, jest także łatwość utrzymania w czystości. Można je prać w pralce, należy jedynie pamiętać o ustawieniu niskiej temperatury. Dzięki temu można łatwo odświeżyć tekstylia na tunelu i cieszyć się ich pięknym wyglądem w dowolnym pomieszczeniu.

Modne firany okienne w sklepie online

Firany udekorowane stylowymi motywami doskonale odnajdą się w dowolnym wnętrzu i dopełnią jego wystrój. Firany na taśmie/tunelu z oferty Chic Home to warta uwagi propozycja dla klientów, którym zależy na walorach wizualnych idących w parze z wymiarem praktycznym. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami artykułów w tej kategorii i podkreślamy, że będą pasować nie tylko do zasłon, ale też poszewek na poduszki oraz innych dekoracyjnych tekstyliów.

Aktywne filtry