Tunel

Zasłony na tunelu to doskonała alternatywa dla rolet czy żaluzji, dzięki której każdemu pomieszczeniu można dodać elegancji. Ponadto zasłony na tunelu do pokoju to niezwykle uniwersalne rozwiązanie – świetnie sprawdzą się w kuchni, sypialni, salonie i nie tylko. Ich istotną zaletą jest fakt, że można je wykorzystać do zapewnienia prywatności w domu i jednocześnie podnieść z ich użyciem walory wizualnego danego wnętrza. W ofercie Chic Home znalazły się liczne stylowe modele na tunelu w wersji gładkiej i wzbogaconej modnym wzornictwem. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami i wyboru najlepszych tekstyliów okiennych do kuchni, salonu lub innego pokoju.

Modne zasłony na tunelu – Chic Home

Z myślą o różnorodnych preferencjach naszych klientów przygotowaliśmy szeroką gamę modnych zasłon na okna. Zasłony na tunelu do kuchni równie dobrze sprawdzą się w salonie, sypialni lub pokoju dziecięcym urządzonym w dowolnym stylu i kolorystyce. Występują bowiem w naszej ofercie w wielu modnych wariantach – do wyboru są egzemplarze uszyte z gładkiego, eleganckiego weluru, wzorzystej tkaniny lub prążkowanego materiału o wyglądzie zbliżonym do sztruksu.

Dodatkową zaletą jest dostępność zasłon okiennych na tunelu w licznych opcjach kolorystycznych – od jasnych i pastelowych barw, po ciemne i wyraziste odcienie. Ułatwia to wybór dodatków do wnętrz, które będą się spójnie komponować z wystrojem salonu, kuchni, sypialni, a nawet pokoju dziecięcego.

Dlaczego warto wybrać zasłony na tunelu?

Istotną zaletą takich artykułów są właściwości zaciemniające wybranych modeli. Dzięki temu można je zawiesić w sypialni bądź pokoju dziecięcym, by stworzyć optymalne warunki do snu o dowolnej porze dnia lub nocy. Równie dobrym pomysłem są jednak zasłony na tunelu do salonu czy kuchni, ponieważ ich główną funkcją jest zapewnianie prywatności w pomieszczeniach i ochrona przed spojrzeniami przechodniów albo sąsiadów. Produkty z oferty Chic Home wyróżnia dodatkowo niezwykle piękne wykonanie, dzięki któremu pełnią przy okazji rolę dekoracyjną. Warto zatem zamówić zasłony ze sklepu online, by cieszyć się ich funkcjonalnością i eleganckim charakterem.

Aktywne filtry