Taśma

Niezwykle stylowe rozwiązanie, dzięki któremu zapewnisz odpowiedni poziom prywatności w pomieszczeniu i zadbasz o walory wizualne przestrzeni? To właśnie zasłony na taśmie. W tej kategorii znajdziesz gotowe modele welurowe o właściwościach zaciemniających. Możesz wybierać spośród tekstyliów w różnych modnych odcieniach – od czarnego i granatowego, przez żółty i różowy, po biały i kremowy. Wychodząc naprzeciw zróżnicowanym oczekiwaniom naszych klientów, przygotowaliśmy welurowe tkaniny urozmaicone stylowym wzornictwem, subtelnym nadrukiem kropeczek i wykonane z tłoczonego materiału przywodzącego na myśl sztruks. Wszystkie gotowe zasłony na taśmie z naszej oferty prezentują się niezwykle szykownie — dzięki nim bez trudu odmienisz wystrój salonu, sypialni lub innego pomieszczenia.

Efektowne zasłony na taśmie w Chic Home

Welurowe tekstylia nie tylko pięknie wyglądają, ale też dzięki właściwościom zaciemniającym zapewniają idealne warunki do wypoczynku.

Są gotowe do powieszenia i występują w naszej ofercie w rozmiarze 140 x 270 cm. Optymalna długość gwarantuje prywatność i sprawia, że zasłony na taśmie przykuwają spojrzenia efektownym wyglądem.

Mając na uwadze dekoracyjny charakter welurowych materiałów, warto je wybrać do salonu lub sypialni, by dopełnić aranżację pomieszczenia. Szeroka gama pięknych modeli to gwarancja bezproblemowego znalezienia tekstyliów pasujących do wnętrz w stylu glamour, minimalistycznym i nie tylko. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą gotowych zasłon zaciemniających na taśmie.

Aktywne filtry