Przelotki

Tekstylia wykorzystywane do dekoracji okien mogą pełnić nie tylko funkcję ozdobną w dowolnym pomieszczeniu. Nowoczesne firany na przelotkach sprawdzą się także do zapewniania prywatności w domu lub mieszkaniu w ciągu dnia. W tej kategorii przygotowaliśmy wiele gotowych modeli, a każdy z nich będzie się świetnie prezentować w salonie, sypialni bądź innym pomieszczeniu. Aby zadbać o zaciemnienie lub jak największy poziom prywatności o dowolnej porze, połącz je z zasłonami, które również znajdziesz w naszym sklepie.

Klasyczne i nowoczesne firany na przelotkach

Okienne tekstylia nie muszą być jednolite i pozbawione wzornictwa, choć również takie modele są dostępne w tej kategorii. Stanowią doskonały wybór dla osób, które cenią sobie białe firany do salonu na przelotkach cechujące się prostotą i minimalizmem. Oferujemy kilka gotowych do zawieszenia wariantów różniących się teksturą materiału — w tym propozycje ze zwiewnej siateczki. Dzięki temu można dobrać model idealnie dopasowany do własnych upodobań i stylu wystroju sypialni, salonu bądź innego wnętrza. Zwolennicy nowoczesnych tekstyliów również znajdą w tej kategorii coś dla siebie. Asortyment zawiera gotowe firany do sypialni na przelotkach, które przykuwają uwagę pasem wzorzystego materiału w górnej części. Do wyboru jest kilka deseni, a każdy z nich ma w sobie nutę elegancji. Takie artykuły dekoracyjne będą świetnie wyglądać w salonie urządzonym w dowolnym stylu.Zwolennicy nowoczesnych tekstyliów również znajdą w tej kategorii coś dla siebie. Asortyment zawiera gotowe firany do sypialni na przelotkach, które przykuwają uwagę pasem wzorzystego materiału w górnej części. Do wyboru jest kilka deseni, a każdy z nich ma w sobie nutę elegancji. Takie artykuły dekoracyjne będą świetnie wyglądać w salonie urządzonym w dowolnym stylu.

Modne tekstylia okienne na przelotkach

Stylowy charakter naszych produktów idzie w parze z ich praktycznym wymiarem. Sprzedajemy bowiem gotowe firany na przelotkach, które można od razu zawiesić w oknie salonu lub sypialni i cieszyć się ich pięknym wyglądem oraz nowoczesnym charakterem. Do każdego wnętrza wniosą harmonię bądź będą stanowić gustowny akcent. Dostępne w tej kategorii tekstylia na przelotkach wyróżnia także łatwość utrzymania czystości i estetycznego wyglądu. Wystarczy wyprać firany w pralce i wyprasować w niskiej temperaturze, by prezentowały się schludnie i elegancko.

Aktywne filtry